Deeper Start Smart Fishfinder Orange/Black, Sonar

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ITGAM0431
  7900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

   Deeper Start Smart Fishfinder Orange/Black, Sonar

 •  Deeper Fishfinder START
  Dar tik atrandate žvejojimo malonumą? O gal norite šia aistra užkrėsti savo draugus bei artimuosius? Naujasis išmanusis žuvų ieškiklis Deeper START sukurtas specialiai pradedantiems žvejams. Ypatingai lengvas, paprastai užmetamas ir naudojamas prietaisas garantuoja gausesnį laimikį bei nepamirštamus įspūdžius. Pasiimkite START į išvyką su vaikais ar draugais ir visi kartu tobulinkite savo žvejybos įgūdžius.

  Daugiau žvejojimo malonumo
  START lengvai naudosis paties įvairiausio amžiaus ir skirtingų įgūdžių žvejai. Su juo patogiai žvejosite tiek nuo kranto, tiek nuo tilto, tiek nuo prieplaukos. Nuskenavę vandens telkinį su START, gausite daugybę naudingos informacijos apie dugno reljefą, augaliją ir žuvų buvimo vietas. Ši išmanioji technologija labai greitai sudomins vaikus ir paskatins jų susidomėjimą žvejyba. Be to, su START geriausią vietą įmerkti meškerę surasite daug greičiau, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti bendravimui.

  Pamatykite daugiau
  Deeper START palaiko stabilų Wi-Fi ryšį, garantuojantį dar spartesnį duomenų perdavimą, kuris nesutriks net jeigu numesite jį 50 m į tolį. Vandens telkinio dugną prietaisas skenuoja itin plačiu, net 40° kampu, todėl galėsite būti tikri, kad pro jūsų akis neprasprūs nei vieną žuvis. Ieškiklis taip pat pasižymi itin jautriu regėjimu. Jis sugeba fiksuoti net ir objektus, esančius 50 m gylyje.

  Patogus naudojimas
  Deeper START surinktą informaciją patogiai matysite savo mobiliojo telefono ekrane. Jame aiškiai vaizduojamas vandens telkinio dugno reljefas ir ant jo esanti augalija. Skirtingi simboliai žymi įvairaus dydžio žuvis, bei pateikia informaciją apie tai, kokiame gylyje ji yra. Visi prietaiso surinkti duomenys automatiškai išsaugomi Deeper aplikacijoje, pažymint datą ir vietą, todėl sugrįžę galėsite lengvai palyginti, kaip keičiasi vandens telkinio ekosistema.

    Belaidis ryšys - Yes
  Bruto svoris - 0.19 kg
  Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
  Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
  Embeeded battery - Yes
  Gaminio spalva - Orange/Black
  Gaminio tipas - Sonar
  Gamintojo prekės modelio pavadinimas - Start Smart Fishfinder
  Garantija - 24 mėn.
  Gross depth (mm) - 79.00 mm
  Gross height (mm)- 110.00 mm
  Gross width (mm) - 110.00 mm

   Neto svoris - 0.08 kg
  Packing quantity- 1.00 dalių
  Tare weight (kg)- 0.11 kg
  Type of battery Accumulator
  Volume (m3) - 0.00 m³
  WEE classification - CL109:6:2017-04-01
  WEEE tax - Yes
  Įrenginio jungtis- Wifi