Elektrinis valties variklis Flover 55 TGS

 • Kodas: F55TGS
  27115 su PVM
  31900 Sutaupykite 4785
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Elektrinis valties variklis Flover 55 TGS

 • FLOVER pakabinami elektriniai valčių varikliai

  FLOVER tai įvairios galios pakabinamieji valties elektriniai varikliai pritaikyti tiek gėlam, tiek sūriam vandeniui. Iš siūlomų modelių galima pasirinkti tinkamiausia FLOVER variklį valčiai, kateriui, jachtai, žvejybai ar pramogai upėje, ežere ar jūroje.

  FLOVER variklių gamintojas CSM Tech Co. yra vienas iš didžiausios Pietų Korėjoje korporacijos BOLIM padalinys. BOLIM elektros įrenginių gamybos istorija siekia 1965 m. Šiuo metu korporacija gamina labai plačią produkciją: įvairias elektros variklių apvijas, nuolatinės ir kintamos srovės elektros variklius ir kitą elektros įrangą. Korporacija yra viena iš pagrindinių elektros variklių ir kitos elektrinės įrangos tiekėjų Korėjos automobilių gamintojams Hyundai ir KIA.

  Visa ši milžiniška patirtis ir žinios elektronikos technologijose buvo panaudota kuriant ypatingai patikimus FLOVER elektrinius pakabinamus valčių variklius.

   

  Garantija 2 metai.

  Pagrindinės savybės:

  Iki 50% lengvesni. Pvz.: FLOVER 33TG sveria tik 6.8 kg., tuo analogiški kitų gamintojų modeliai sveria iki 13kg.Tylus darbas (iki40dB),Iki 20% efektyvesnis srovės naudojimas; Dėl tylaus darbo ir efektyvaus el. srovės naudojimo - tai geriausi varikliai velkiavimui,Pagaminta naudojant aukštųjų technologijų kompozicines medžiagas,Akumuliatoriaus įkrovimo LED indikatorius,CE sertifikatai, Gamyba atitinka ISO kokybės standartus,Pagaminta PIETŲ KORĖJOJE !!!