Elektrinis valties variklis Haswing PROTRUAR 1.0

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: HASPROT1
  38900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Elektrinis valties variklis Haswing PROTRUAR 1.0

  Gamintojas
  Haswing
 • HHaswing Protruar 1 HP – geidžiamiausia 2019 metų naujiena!
  Turbūt galingiausias ir kartu taupiausias 12V valties variklis rinkoje. Atrodo neįmanoma - bet taip yra!
  Šis variklis pasižymi visomis savybėmis, kurios viršys jūsų lūkesčius:
  GALIA. 65Lbs, 600W ir 1HP (palyginus su vidaus degimo variklio trauka). Tokios galios pakanka išjudinti ir nedidelę jachtą, o su valtimi iki 4,5m. visose situacijose jausitės užtikrintas. Nei vėjas, nei bangos, nei mantos svoris nesutrukdys pasiekti numatyto tikslo. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.
  ENERGIJOS SĄNAUDOS. Čia viskas priklausys tik nuo jūsų, o ne nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio. Pasirinkęs optimalų greitį lengvai išplaukiosite visą dieną. Tai pasiekiama suderinant tris svarbiausius komponentus – mažą, lengvą ir aptakų korpusą (sumažinant vandens pasipriešinimą), Brushless (bešepetėlį) trijų fazių 12V variklį ir Maximiser (impulsinę srovės tiekimo) technologiją. Jokių pasenusių varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Ir pagrindinė taisyklė: kuo lėčiau – tuo toliau.
  SVORIS. Variklio svoris tik 6,3 kg, o dėl pažangių technologijų ir taupymo žinoma bus reikalingas ir lengvesnis ir mažesnis akumuliatorius. Palyginimui standartinio šepetėlinio 55lbs variklio svoris ~9 kg, t.y. 30% sunkesnis nei Protruar 1HP.
  ERGONOMIKA. Daugiau jokių bėgių – greičio pasirinkimas laipsniškas, pasirinkote idealų greitį ir masalas judės kaip iš natų. Valtyje reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną įvertins kiekvienas – ji prisitaikys, nesvarbu ar žvejojate stovint ar sėdint. Bagažinėje lengvai rasite jam vietos - nulenkus žemyn rankeną jis tampa labai kompaktišku. Baterijos įkrovos indikacija visada parodys, kada jau laikas sukti link namų.
  KOKYBĖ. Variklis pagamintas praėjus didelį bandymų kelią, panaudotos naujausios ir pažangiausios technologijos, jam suteikiama 24 mėn. garantija, o apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, o sraigtą saugo apačioje esantis pelekas. Bėdai nutikus – visada pasiūlysime ir detales, ir serviso paslaugas, ir praktiškų patarimų.
  GAMTA. Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje? Jums nereikės jokio leidimo, registracinio numerio, techninės apžiūros, plaukiate kada norite ir kur tik norite!
  KAINA. Šis variklis 100% vertas šios sumos pinigų, tai yra didelis žingsnis į priekį elektrinių variklių segmente, kuris leis mėgautis ilgu, lengvu ir kokybišku poilsiu ant vandens.

  P.S. Dėžėje surasite atsarginį sraigto kaištį ir raktą sraigtui nuimti, būtinai pasiimkite į valtį – jei pakliūtų valo.

  Galingumas  - 65 lbs
  Maksimali galia W-  600 W
  Max srovės stiprumas A  50A
  Įtampa- 12 V
  Kojos ilgis -900 mm
  Pavaros - 0-100% į abi puses
  Baterijos lygio indikatorius- TAIP
  Taupymo funkcija- TAIP
  Ištraukiama rankena- TAIP
  Lankstoma rankena - TAIP
  Svoris, kg- 6,3 kg.
  Garantija- 24 mėn.