ProMarine AL285

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: AL285
  59415 su PVM
  69900 Sutaupykite 10485
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
 • AL Serija

  AL serija tai PVC valtys su aliuminio dugnu, transu varikliui ir pripučiamu kyliu. Tai populiariausias modelis, populiarumą užsitarnavęs dėl ilgaamžio ir patvaraus aliuminio dugno, bei geros komplektacijos. Dėl labai įvairaus valčių dydžio pasirinkimo šių serijų valtys gali būti naudojamos įvairiausioms paskirtims nuo pramogų, žvejybos iki profesionalaus naudojimo gelbėjimo tarnybose ir pan. Ilgesnės kaip 4 metrų valtys priskiriamos C kategorijai ir gali būtio naudojamos jūriniuose priekrantės vandenyse.. AL serijos valtys gali būti naudojama įvairiais benzininiais ar elektriniais varikliais (iki 40 AG ). Valtys turi pripučiama V-formos kylį, kuris užtikrina stabilų plaukimą, o apsauginės juostos ant dugno, bei bortų apsaugos Jūsų valtį.

  Garantija 3 metai *

  * 3 metai PVC medžiagai, 1 metai siūlėms ir komplektuojančioms detalėms,

  Pagrindinės savybės:

  Aliuminio dugnas,Inkaro virvės fiksatorius ir vediklis,Stabilus jūros plokštės transas pakabinamam varikliui,Stumdomi suolai,Apsauginė juosta su virve viršuje,Kamerą apsauganti juosta ant bortų ir dugno;Priekinis tempimo žiedas su nešimo rankena,Patogios galinės nešimo rankenos pritvirtintos viduje,Kuro bako arba akumuliatoriaus tvirtinimas,Tempimo virvė,Du D-formos žiedai,

  Komplektacija:

  Valtis – 1 vnt,Aliuminio dugno komplektas– 1 vnt,Kojinė pompa - 1 vnt,Irklai 132cm - 2 vnt,Jūrinės plokštės suolas - 2 vnt.Valties nešimo krepšys - 1 vnt.Remonto komplektas (klijai, PVC lopai, vožtuvo raktas) - 1 vnt.