ProMarine IF330

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: IF330
  70295 su PVM
  82700 Sutaupykite 12405
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  ProMarine
  Prekės ženklas
  ProMarine
 • IF Serija

  IF serija tai PVC valtys su pripučiamu AirDeck dugnu, transu varikliui ir pripučiamu kyliu. Valtis skirta pramogoms, žvejybai. IF serijos valtys gali būti naudojama įvairiais benzininiais ar elektriniais varikliais.

  AirDeck dugnas tai specialios konstrukcijos daugiadyksnės oro grindys, kur kietumą užtikrina begalė gijų jungiančiu abi dugno puses. Dugnas gali būti pripučiamas iki aukštesnio slėgio ir jis tampa beveik toks pat tvirtas kaip kietas (plokštės ar aliuminio) dugnas. AirDeck dugnas yra kelis kartus lengvesnis nei analogiško dydžio kietas aliuminio ar plokštės dugnas, o išleidus orą užima ženkliai mažiau vietos. AirDeck grindys yra padengtos neslystančia medžiaga. Visa tai suteikia papildomo malonumo:

  Valtį tampa lengviau transportuoti, pernešti.Valties surinkimas ir supakavimas yra daug paprastesnis lyginant su įprastomis kieto dugno valtimis.Dugnas yra malonus ir šiltas prisilietimui, padengtas neslystančia medžiaga.

  Garantija 3 metai *

  *3 metai PVC medžiagai, 1 metai siūlėms ir komplektuojančioms detalėms,

  Pagrindinės savybės:

  AirDeck dugnas,Inkaro virvės fiksatorius ir vediklis,Stabilus jūros plokštės transas pakabinamam varikliui,Stumdomi suolai,Apsauginė juosta su virve viršuje,Kamerą apsauganti juosta ant balionų ir dugno;Priekinis tempimo žiedas su nešimo rankena,Patogios galinės nešimo rankenos pritvirtintos viduje,Kuro bako arba akumuliatoriaus tvirtinimas,Tempimo virvė,Du D-formos žiedai,

  Komplektacija:

  Valtis – 1 vnt,AirDeck dugnas– 1 vnt,Kojinė pompa - 1 vnt,Irklai 132cm - 2 vnt,Jūrinės plokštės suolas - 2 vnt.Valties nešimo krepšys - 1 vnt.Remonto komplektas (klijai, PVC lopai, vožtuvo raktas) - 1 vnt.