PVC Valtis Pro Marine IF300 ( pripučiamu AirDeck dugnu)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: IF300
  64940 su PVM
  76400 Sutaupykite 11460
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

   PVC Valtis Pro Marine IF300 ( pripučiamu AirDeck dugnu, ilgis 300 cm)

 •  ProMarine IF serija tai PVC valtys su orinėm denio grindimis AirDeck. AirDeck dugnas tai daugiadygsnės oro grindys, kur kietumą užtikrina begalė gijų jungiančių dugno abi puses. Tai suteikia papildomą grindų kietumą, palyginus su tradicinėmis pripučiamomis grindimis. AirDeck grindys yra dengtos neslystančia medžiaga. Šios serijos valčių pranašumai, tai lengvumas, paprastas valdymas ir kompaktiškumas supakavus. Visą tai dėl pripučiamo dugno. IF serijos valtys yra su naujai suprojektuotais pripučiamais kiliais geresnei kontrolei ir stabilumui. Spalva pilka.

  Standartinė įranga

  Kojinė pompa x1
  Irklai x2
  Medinis slankiojantis suoliukas x2,
  Rem. komplektas x1,
  Nešimo krepšys x1,
  Kuro bako tvirtinimas x1
  Pripučiamiamas AirDeck dugnas x1
  Inkaro virvės fiksatorius x1
  Inkaro virvės vediklis x1
  Kitos savybės

  patogus ir patikimas irklų tvirtinimas
  specialūs oro vožtuvai suteikia patogumą naudojant
  speciali apsauginė guminė juosta
  stiprus plieninis tempimo žiedas
  akumuliatoriaus ar kuro bako tvirtinimo vieta
  Šios valtys atitinka EN ISO – 6185-1,2,3, EEC kokybės standartus, turi atitinkamus CE sertifikatus

  Projektavimas ir gamyba:

  Pro Marine valčių gamyba prasideda nuo kruopštaus projektavimo, kurio pagrindinis tikslas - užtikrinti aukštą saugumo ir patikimumo lygį. Modernūs įrengimai, gamybos technologija, naudojamos medžiagos bei galutinė kokybės kontrolės sistema užtikrina efektyvią gamybą ir kas svarbiausia - kokybę ir aukštą klientų pasitenkinimą.
  V formos kylis yra naudojamas visose P.V.C valtyse. Jis užtikrina valties stabilumą ir nepriekaištingą manevringumą.

  Medžiagos:

  Pro Marine PVC pripučiamų valčių gamybai naudojamas 1000-1200g/m2 tankio audeklas. Medžiaga sudaryta iš keleto sluoksnių. Išoriniam ir vidiniam sluoksniui naudojama P.V.C medžiaga, kuri yra visiškai nelaidi orui, atspari cheminėm medžiagom (benzinui, tepalui), stipriems saulės, UV spinduliams, temperatūrų skirtumui nuo -30°C iki +60°C, pratrynimui.

  Siūlės ir kamerų sujungimas

  ProMarine siūlės yra pilnai persidengiančios. Siūlės iš vidaus bei išorės sustiprintos papildomais medžiagos sluoksniais. Vidinis oro nepraleidžiantis sluoksnis apsaugo siūles nuo staigaus išorinio kameros poveikio. Kad pasiekti maksimalų sukibimą, naudojami specialūs, poliretano pagrindu pagaminti klijai. Poliretano klijai užtikrina siūlių lankstumą, atsparumą karščiui ir sūriam vandeniui. Vidiniai kamerų perskyrimai pagaminti iš tamprios medžiagos ir yra skirti ne tik aukštam valties saugumo lygiui palaikyti, bet ir suvienodina oro slėgį skirtingose kamerose.