Prekių katalogas

Stovas variklio transportavimui su ratukais ProMarine

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: YX-91684
  7920 su PVM
  9900 Sutaupykite 1980
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Stovas - vežimėlis lengvai susilanksto ir pritaikomas pagal variklio dydį. Stovas gali būti naudojamas transportavimui , variklio sandėliavimui ar remontuojant.
  Patogios rankenos padengtos minkšta malonia lietimui medžiaga. Sustiprinti platūs ratai lengvai važiuos per smėlėtą, nelygų paviršių. 
  Paskirtis: Pakabinamiems varikliams iki 20hp/50kg

  Pakuotė: 55x28x24cm. 

  Svoris:8kg

  Spalva: Juoda

  Prekės ženklas
  ProMarine
 • Itin kompaktiškas ergonomiškas sulankstomas pakabinamo variklio stovas su ratais ir reguliuojama rankena. Pagamintas iš milteliniu būdu dažytų plieninių konstrukcijų. 
  Daugelis rinkoje esančių pakabinamų vežimėlių yra pernelyg dideli ir sunkūs, sunkiai naudojami ir beveik neįmanoma vežti automobilio bagažinėje arba laikyti valtyje.
  Šis modelis yra itin kompaktiškas, lengvas(tik 8kg), gali būti puikiai pritaikytas bet kokiam pakabinamam varikliui iki 50kg.

  Stovas gali būti naudojamas ne tik pakabinamų variklių transportavimui, bet ir gali būti naudojamas saugiai sandėliuoti ar remontuoti variklius. 
  Dideli ratai - 23 cm ir platus protektorius - 8,5 cm, užtikrina vežimėlio stabilumą ir gerą pravažumą net ant minkštų paviršių, kaip, pavyzdžiui, paplūdimiuose.
  Unikalus dizainas leidžia jį supakuoti per 30 sekundžių.
  Funkcijos:
  Sulankstoma rankena su paminkštinimu
  Lengvas, tačiau stiprus ir stabilus
  Reguliuojamas aukštis, variklio atramos taškas bei rankenos kampas.